SOBOTA 21.09

10:00 Mecz Orlików z KS Wicher Wilchwy

Rollercoaster w meczu z Wichrem Wilchwy!

W sobotnie przedpołudnie nasze orliki zmierzyły się z drużyną Wichra Wilchwy, a emocji na boisku nie brakowało!

Pierwsza połowa to znakomita gra naszego zespołu – pełna walki, zaangażowania i precyzyjnych akcji, które przyniosły nam aż trzy bramki.

Niestety, chwilowy brak koncentracji w obronie zaowocował stratą jednej bramki, ale do przerwy prowadziliśmy 3:1.

Po krótkiej przerwie wróciliśmy na boisko z jeszcze większą chęcią zdobywania kolejnych goli.

Staraliśmy się budować akcje od tyłu, jednak pewne niedokładności w rozegraniu piłki sprawiły, że straciliśmy trzy bramki, odpowiadając tylko jednym trafieniem.

Na kilka minut przed końcem meczu mieliśmy remis 4:4.

Nasza drużyna nie złożyła jednak broni – graliśmy odważnie i z wiarą w zwycięstwo.

Na minutę przed końcem udało nam się strzelić gola dającego prowadzenie!

Niestety, już 30 sekund później, po zamieszaniu w polu karnym, przeciwnicy wyrównali wynik, który pozostał niezmieniony do końca spotkania.

Dziękujemy zespołowi Wichra Wilchwy za emocjonujący mecz i mamy nadzieję, że w następnym spotkaniu uda nam się zdobyć komplet punktów!  - relacja trenera

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Alan Sieńko (4),  Staś "Prezes" Pieńkosz (1)

Trener: Rafał Kowalski

15:00 Mecz Seniorów A Klasa na wyjeździe z KS Płomień Czuchów

Zdobyliśmy pierwszy punkt w sezonie, jednak pozostaje spory niedosyt.

Gospodarze z Czuchowa nie skupiali się na grze piłką, a raczej na wybijaniu piłek za linię naszej obrony, co niestety przyniosło im pierwszą bramkę.

W pierwszej połowie zaprezentowaliśmy solidną grę, jednak brakowało dokładności przy ostatnich podaniach i zimnej krwi w wykończeniu akcji.

Na szczęście w 45. minucie udało się wyrównać po rzucie rożnym, gdy Hugo Borowski fantastycznie odnalazł się w polu karnym i pięknym strzałem zdobył bramkę.

Druga połowa była już słabsza w naszym wykonaniu.

Obie drużyny miały swoje okazje, ale ostatecznie wynik nie uległ zmianie.

Mimo wszystko cieszy zdobycie pierwszego punktu i zaangażowanie całego zespołu, który mimo nieobecności pierwszego trenera poważnie podszedł do spotkania i starał się realizować założenia taktyczne. - relacja trenera

Wynik: 1:1

Bramki: Hugo Borowski

Skład: Wieczorek, Orzechowski, Tlałka, Kolarczyk, Borowski, Szlosarek D., Szlosarek  J., Porembski, Miczajka, Szlosarek M., Hulbój

Rezerwa: Lachowicz, Rudnicki, Tudzież K., Baron, Kozina

Trener: zast. Mariusz Szlosarek

NIEDZIELA 22.09

11:30 Mecz Młodzików na wyjeździe z LKS Unia Książenice - WALKOWER, drużyna z Książenic poinformowała telefonicznie iż nie jest w stanie zebrać drużyny na mecz

Trener: Krzysztof Porembski

13:00 Mecz Żaków z MKS Żory III

Mecz był pełny emocji, mimo że szybko straciliśmy bramki, to nasza drużyna się nie poddała.

Wręcz przeciwnie udało się stworzyć wiele bardzo dobrych akcji, a cztery z nich zakończyły się piłką w siatce, po których radości nie było końca.

Pomimo niekorzystnego wyniku widać było świetna zabawę i serce do walki z mocniejszym rywalem, za co trzeba pochwalić nasz zespół.

Takie mecze uczą nas nad czym trzeba pracować i które elementy doskonalić na treningach. - relacja trenera

Trener: Hugo Borowski/Rafał Kowalski

16:00 Mecz Seniorów B Klasa z SKF Rowień

Niedziela przyniosła piękną pogodę, nowe stroje i idealną murawę – niestety, to jedyne plusy tego spotkania.

Nasza gra była bardzo słaba, z małą ilością składnych akcji.

Jedynego gola zdobyliśmy po rzucie rożnym.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił, choć wywalczyliśmy dwa rzuty karne, z których niestety żadnego nie udało się wykorzystać.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz Kamil, który uratował nas przed wyższą porażką.