12:00 Mecz Orlików z UKS RAP Rybnik II -relacja niebawem

Trener: Kowalski Rafał

13:30 Mecz Młodzików na wyjeździe z MTS Rybnik II

W sobotnie popołudnie swój mecz rozegrały młodziki z rocznika 2012-2013.

Podejmowaliśmy na wyjeździe zespół MTS Rybnik II który jest liderem w lidze, ale nie przestraszyło nas to i nie powstrzymało od dobrej gry.

Pierwsza połowę przeważaliśmy i zakończyliśmy ją wynikiem 2:1 dla nas dzięki czemu na drugą połowę wyszliśmy bardziej pewni siebie i szybko strzeliliśmy 3 bramkę.

Końcówka meczu zdecydowanie należała do przeciwników który po naszym błędzie strzelili bramkę i było już 3:2, ale nie wypuściliśmy prowadzenia z rąk i wracamy do Ochojca z 3 punktami.

Wynik: 3:2 Bramki: 2x Wojciech Tudzież, Szymon Skowron

Krzysztof

Skład wyjściowy: Mateusz Kajzer, Leszek Dudziński, Tobiasz Rusin, Antoni Paszek, Mateusz Joniec, Jakub Kulik, Herbert Szołtysek, Wojciech Tudzież, Szymon Skowron