14 Oct

Sobota 12.10

12:00 Mecz Żaków z LKS Dąb Dębieńsko (dom)

Gościliśmy na własnym boisku zespół z Dębieńska.

Mecz rozpoczęliśmy znakomicie i pierwszy raz w tym sezonie to my jako pierwsi zdobyliśmy bramkę.

Nie wiele później trafiliśmy na 2:0 i nie dawaliśmy rywalom dojść do głosu.

Niestety zespół gości szybko zareagował i dokonując paru zmian personalnych i taktycznych zaczęli kontrolować grę i odrabiać straty.

Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 2:5.

W drugiej połowie goście znowu mocno atakowali i zdobyli bramki na 2:7.

Aczkolwiek cały czas mecz był bardzo zacięty i my również stwarzaliśmy świetne okazję co poskutkowało odrabianiem strat na 4:7.

Niestety mimo wielu dogodnych okazji nie udało się zdobyć więcej bramek a zespół gości w samej końcówce ustanowił wynik 4:9.

Pomimo niekorzystnego wyniku postawiliśmy twarde warunki faworytom tego meczu a sami kibice gości powiedzieli że żaden inny mecz nie dostarczył im tyle emocji.

Bardzo dobra postawa drużyny i zostawione serce, trenujemy dalej i będziemy walczyć o coraz lepsze wyniki!

Trener: Rafał Kowalski/Hugo Borowski

15:00 Mecz B Klasy z GKS Naprzód-23 Rydułtowy (wyjazd) brak relacji trenera

Bramka na 2:0

Trener: Mariusz Szlosarek

Niedziela 13.10

11:30 Mecz Młodzików z LKS Gwiazda Skrzyszów II (wyjazd)

W niedzielne przedpołudnie 13-stego października swój kolejny wyjazdowy mecz rozegrały młodziki z rocznika 2012-2013.

Mecz rozpoczął się od szybkiej bramki dla naszego zespołu dzięki której przysłowiowo ,,poczuliśmy krew" i ruszyliśmy na rywala z kolejnymi atakami które dały nam jeszcze 2 bramki w pierwszej połowie.

Pierwszą odsłonę spotkania skończyliśmy wynikiem 3:1 ponieważ parę minut przed gwizdkiem nastąpiło niepotrzebne rozluźnienie i straciliśmy bramkę.

Po przerwie wyszliśmy zmotywowani i pełni nadziei że wrócimy do Ochojca z pierwszymi trzema punktami w tym sezonie i cel udało się spełnić ponieważ mecz zakończyliśmy wynikiem 6:2, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni ponieważ poprzednie mecze wyglądało dobrze piłkarsko ale brakowało liczb, natomiast w tym meczu skutecznie zamienialiśmy sytuacje na bramki i dzięki temu udało nam się wygrać.

Wynik: 6:2  Bramki: Wojciech Tudzież ×4 Szymon Skowron×2

Skład: Mateusz Kajzer, Oleksii Siminkovych, Jakub Kulik, Antoni Paszek, Leszek Dudziński, Tobiasz Rusin, Herbert Szołtysek, Szymon Skowron oraz Wojciech Tudzież

Rezerwa: Mateusz Joniec

Trener: Krzysztof Porembski

12:00 Mecz Orlików z RKP ROW Rybnik III (dom) - brak relacji trenera

15:00 Mecz A Klasa z LKS Borowik Szczejkowice (dom) - relacja niebawem