05 Aug
05Aug

Sparingowe derby miały miejsce na boisku na Grabowni!

Walka ze strony obu drużyn, wiele sytuacji które mogły zmienić wynik - konstrukcje bramkowe były w tym spotkaniu bezlitosne.

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0.

W drugiej połowie szybko przejmujemy stery i już w pierwszych sekundach Piotr Kwoska zdobywa dla nas bramkę 1:1.

Wynik utrzymywał się bardzo długo, chociaż tak samo jak w pierwszej połowie były sytuację na jego zmianę.

"Jedność" w tej połowie jest nieco mocniejsza i częściej dojeżdża z groźnymi sytuacjami pod naszą bramkę.

Wynik zmienił się kiedy to w ostatnich 5 minutach spotkania nasz bramkarz bardzo brutalnie wchodzi w nogi rywala, prosto w polu karnym.

Gospodarze dostają wtedy szansę aby stałym fragmentem zmienić wynik i tak też się dzieje. Rzut karny i wynik 2:1.