11 Mar
11Mar

Dziś pomimo bardzo zimowej aury rozegraliśmy ostatni już sparing!

W pierwszej połowie obie drużyny walczyły bardzo mocno o zdobycie pierwszej bramki, jednak te początkowe 45 minut zakończyło się wynikiem 0:0.

Wszystko zmieniło się w drugiej połowie, przez błąd bramkarza i niedokładne podanie piłki którą przechwycił przeciwnik. W ten sposób zawodnicy Odry zdobywają pierwszą bramkę spotkania.

Gol ewidentnie podbudował naszych rywali bo już chwilę później zdobywają oni bramkę na 2:0.

Sytuacja lekko podłamała naszych zawodników co spowodowało że odpuszczając zaangażowanie pozwalamy aby zawodnicy Nieboczów już po raz trzeci i ostatni wsunęli piłkę do naszej siatki.

Bardzo dobry przeciwnik, który bez wątpienia to pokazał!

Wynik 0:3

Skład: Kamiński, Sebastian, Majorczyk A., Kwoska, Szlosarek J., Orzechowski, Smołka, Miczajka, Szlosarek M., Baron, Hulbój.

Zagrali również : Knesz , Tudzież, Kolarczyk.