02 Sep
02Sep

Seniorzy "A" Klasa

TKKF Jedność Grabownia-Golejów - LKS Płomień Ochojec

O godzinie 11:00 nasza pierwsza drużyna rozegrała swoje pierwsze ligowe spotkanie!

Gra od początku wyglądała z naszej strony bardzo dobrze!

Szybkie grania sprawiło że często byliśmy przy piłce i wytwarzaliśmy groźne sytuacje.

W 33 minucie udaje nam się zdobyć gola podczas rzutu wolnego, Mariusz Szlosarek wykonuje ten stały fragment i posyła piłkę w pole karne, wtedy właśnie pojawia się Tomasz Hulbój który zmienia wynik na 1:0!

Pierwsza połowa miała jeszcze wiele ciekawych sytuacji , które mogły dać nam jeszcze większe prowadzenie, niestety zabrakło skuteczności i do przerwy wynik nie ulega już zmianie.

Druga połowa była dla naszej drużyny już nieco inna, nie można powiedzieć że przestaliśmy grać - bo graliśmy, jednak to w drugiej połowie gospodarze z Grabowni zdecydowanie bardziej się otworzyli i zaczęli kreować więcej niebezpiecznych sytuacji!

W 56 minucie nasz przeciwnik zdobywa gola dającego wyrównanie 1:1.

My cały czas próbujemy zmienić los tego spotkania,  niestety wszelkie nasze próby na nic się nie zdają, dlatego też w 68 minucie tracimy kolejnego gola - 2:1

Derbowe spotkanie, którym rozpoczęliśmy ten sezon kończy się naszą porażką..

Wynik: 2:1  Bramki: Tomasz Hulbój

Skład: Górka, Rudnicki, Kolarczyk, Borowski, Tlałka, Szlosarek J., Szlosarek D., Szlosarek M., Porembski, Hulbój, Miczajka

Rezerwa: Wieczorek, Groborz, Kozina, Tudzież K., Tudzież P. Orzechowski

Trener: Przemysław Kubica

Seniorzy "B" Klasa relacja niebawem

LKS Płomień Ochojec II - LKS Orzeł Palowice WALKOWER 0:3

Pierwszy mecz sezonu to zawsze pewna niewiadoma, zarówno jeśli chodzi o grę własnego zespołu, jak i drużyny przeciwnika.

Tym bardziej, że nasz niedzielny rywal, zespół z Palowic, wracał do seniorskiego grania po kilku latach przerwy.

Co do samego przebiegu spotkania, mimo że przeciwnik częściej utrzymywał się przy piłce i udało mu się wykreować kilka akcji bramkowych, w tym rzut karny obroniony przez naszego bramkarza Kamila Wieczorka, to my kontrolowaliśmy wynik przez całe spotkanie, raz po raz "uciekając" bramkami.

Braki kadrowe zmusiły nas do rotacji w składzie, które okazały się bardzo trafione.

Brawo dla Pawła Szafrańca za 2 bramki i 2 asysty oraz dla Kamila Barona za 2 bramki.

Ukłony należą się jednak całemu zespołowi, który zagrał z dużą ambicją, nie unikał walki o piłkę w żadnym sektorze boiska i doskonale realizował założenia taktyczne. - relacja trenera

Niestety wszystko to finalnie nie ma znaczenia, gdyż ze względu na młodocianego zawodnika nie uprawnionego do gry wynik ulega zmianie, nasze pierwsze ligowe spotkanie kończy się walkowerem 0:3 - dając 3 punkty rywalowi z Palowic.

Wynik: 6:2 Bramki: Lachowicz, Baron x2, Szafraniec x2 - oficjalnie walkower 0:3

Asysty: Szafraniec, Tudzież P., Bernacki J., Groborz

Skład: Wieczorek-Kowalski, Kolarczyk, Bernacki J., Groborz- Dajka, Tudzież P., Tudzież K.- Baron K., Lachowicz, Szafraniec

Rezerwa: Konsek, Madeja, Szlosarek D., Lukaszczyk, Kozina, Prociuk, Smyczek

Trener: Mariusz Szlosarek