04Sep

MŁODZIK

O 10:00 swój pierwszy ligowy mecz rozegrały młodziki.

Rywalem był zespół UKS SP Winners Gołkowice II.

Spotkanie inauguracyjne jednak nie należało do nas, pomimo walki od początku do końca mecz ten zakończył się wynikiem 0:14.

ORLIK

O 11:00 Orliki zagrały swój pierwszy mecz 7 na 7.

Zdecydowanie było widać różnicę w grze - większe boisko, większe bramki - także też większe pole do popisu dla naszych młodych piłkarzy.

W życie weszły nowe zasady gry, jak np.auty rzucane, dlatego też przed drużyną będzie dużo pracy natomiast jedna rzecz pozostała bez zmian - radość z gry.

Dzieciaki tak jak w tamtym sezonie, tak i w tym dalej będą cieszyły się z swoich rozgrywek bez względu na ich wynik.

C KLASA

O 16:00 odbyła się na boisku 2 kolejka klasy "C" w Wielopolu.

Początek zapowiadał się obiecująco dla naszej drużyny, jednak w 17' gospodarze zdobywają pierwszego gola.

Nasza drużyna grała podaniami, kiedy Wielopole grało długimi piłkami.

Ta taktyka zdała rezultat bo jeszcze w pierwszej połowie zdobywają swoją drugą bramkę chwilę przed sędziowskim gwizdkiem.

W drugiej połowie mieliśmy parę sytuacji które mogły zmienić wynik, jednak zabrakło odrobiny szczęścia.

Wynik zmienił się kiedy to sędzia przyznał rzut karny za atak naszego bramkarza, wtedy właśnie Wielopole zdobywa swoją trzecią bramkę.

Walczyliśmy do końca, jednak były błędy które KS wykorzystał.

Skład: Zaik Ł., Niewelt, Wrona, Tlałka, Piecha, Cychowski, Bernacki J., Groborz, Tudzież P., Wenerski P., Tudzież K.

Rezerwa: Leszczewski, Zaik D., Kuczera, Piecha, Szafraniec, Majorczyk P., Baron K.