05 Jun
05Jun

Sobota (03.06.2023) 10:00 grupa trampkarz rozegrała mecz z KP Kamień. Wynik: 3:10 Pierwsza połowa do zapomnienia, strasznie chaotyczna gra i ogromna przewaga zespołu z Kamienia.

W drugiej połowie podjęliśmy walkę i udało nam się zdobyć 3 bramki, rzut karny wykorzystał Kacper Prociuk, po czym dwoma pięknymi bramkami popisał się Dawid Klaja, szczególnie druga jego bramka może budzić zachwyt, została zdobyta z dużego dystansu. Skład: Swoboda - Piórecki, Wacławik, Prociuk, Beśka - Oroń, Wieteska - Dacewicz, Leszczewski, Kopernik - Klaja.

Trener: Robert Dajka

Poniedziałek (05.06.2023) 18:00 grupa orlik i mecz kontra MKS MOSiR Czerwionka-Leszczyny II

Niestety już w pierwszych minutach tego spotkania nasza drużyna traci bramkę.

Pierwsza połowa zdecydowanie należy do gości, nasze orliki nie poddają się, jednak w porównaniu z kolegami z Czerwionki zdecydowanie brakuje im skuteczności.

W drugiej połowie jest trochę lepiej udaje nam się zdobyć 4 bramki!

Strzelcem tych bramek jest Wojtek Tudzież.

Koledzy z Czerwionki kontynuują w drugiej połowie swój bramkowy maraton, dlatego też mają zdecydowanie większą przewagę w wyniku!

Duże podziękowania dla trenera zespołu gości za fantastyczny gest w drugiej połowie i propozycję aby nasza drużyna grała w nieco powiększonym składzie, to zdecydowanie pomogło zmienić nieco wynik.

Skład: Tudzież W., Piędzio, Grzywnowicz, Ziębakowski, Tudzież B., Siminkovych, Rusin, Chrzanowski, Paszek, Kopernik.

Trener: Kacper Matuszewski.