Sobota (20.05.2023) była intensywna dla naszych najmłodszych.

Rano nasze żaki oraz orliki rozegrały swoje mecze.

O 11:00 Orliki rozegrały spotkanie derbowe z TKKF Jedność Grabownia-Golejów.

Niestety nie był to dobry mecz dla naszych chłopaków.

Koledzy z Grabowni byli zdecydowanie lepsi, co było widać po ilości strzałów w naszą bramkę.

Wojtkowi Tudzieżowi udaje się zdobyć bramkę dla naszej drużyny.

W drugiej połowie mamy okazje na bramkę, zostaje nam przyznany rzut karny, niestety jednak nie udaje nam się zdobyć gola.

Skład: Paszek, Buczek, Szołtysek, Siminkovych, Kopernik, Kraczyński, Tudzież W, Piędzio, Rusin, Kulik.

Trener: Kacper Matuszewski.

Relacja foto z tego spotkania w linku poniżej:

O 12:00 Żaki spotkanie wyjazdowe rozegrali przeciwko drużynie KS Świerklany!

Nasze żaczki od samego początku ostro walczą o przewagę w tym spotkaniu, mamy bardzo dużo sytuacji - jednak to gospodarze strzelają pierwszą bramkę.

Obudziło to naszych najmłodszych i również udaje się nam zdobyć gole, na przerwę schodzimy z wynikiem 1:2.

W drugiej połowie idzie nam zdecydowanie lepiej i walczymy jeszcze mocniej, piękne bramki.

Gwizdek zatwierdza wynik 2:5!

Bramki: Pienkosz, 2x Piekorz, 2x Prociuk

Skład: Tudzież, Prociuk, Piekorz, Pienkorz, Sieńko, Węgrzyk, Sroka, Morgała, Plewa, Kasztan.

Trener: Przemysław Kubica.