08 Apr
08Apr

Dzisiaj nasi seniorzy rozegrali bardzo ciężki mecz z drużyną LKS Polonia Łaziska.

Już w 20' minucie tego spotkania to gospodarze zdobywają pierwszą bramkę na 1:0.

W 29' Paweł Orzechowski dostaje drugą żółtą kartkę i od tamtego momentu gramy w dziesiątkę!

Oba zespoły są bardzo zdeterminowane aby zdobywać bramki, jednak to my w 33' po strzale Tomasza Hulbója zdobywamy gola, zmieniając wynik na 1:1.

Do końca pierwszej połowy wynik nie zmienia się jak również nie zmienia się zaangażowanie zawodników.

Druga połowa również zawiera w sobie wiele dobrych sytuacji dla obu drużyn, jak również wiele kartek i brzydkich momentów - w obie strony.

Wynik pozostaje bez zmian i kończymy dzisiejsze spotkanie 1:1.

Bramka: Tomasz Hulbój, asysta Mariusz Szlosarek.

Skład: Czok, Sebastian (Kwoska), Szlosarek D., Piełka, Szlosarek J., Orzechowski, Smołka, Szlosarek M., Baron (Sokołowicz), Miczajka (Knesz), Hulbój.

Rezerwowi: Sokołowicz, Majorczyk P., Kwoska, Tudzież, Knesz, Kolarczyk.

Trener: Skupień Krzysztof