24 Mar
24Mar

W sobotę o 15:30 seniorzy z A klasy rozegrali mecz wyjazdowy z LKS Jedność Jejkowice.

Już chwilę po sędziowskim gwizdku zawodnik Jejkowic zdobywa gola w iście kinowym stylu. - 1:0

W tym spotkaniu natomiast zdecydowanie żyjemy na boisku i mocno staramy się zmienić wynik tego spotkania.

Udaje się dokonać tej zmiany w 16', Mateusz Danel posyła piłkę w pole karne gdzie znalazł się nasz nowy zawodnik Krzysztof Porembski który głową zdobywa swoją pierwszą bramkę w Płomieniu! - 1:1

Walka trwa nadal i w końcu sędzia przyznaje nam rzut karny do którego podchodzi Tomasz Hulbój, wszyscy z nadzieją czekają na zmianę wyniku piłka jednak trafia w słupek i wynik pozostaje bez zmian.

Nikt jednak się nie podaje i obie drużyny z całych sił chcą zmienić wynik na swoją korzyść.

Udaje się to kiedy w 34' minucie Jakub Smołka kiwa swojego byłego kolegę z drużyny Marcina Czoka i zdobywa gola do jego pustej bramki. - 1:2

Na drugą połowę wychodzimy z jeszcze większą chęcią walki, sytuację pod naszą własną bramką nie stanowią zbyt dużego zagrożenia jednak duże zagrożenie pojawia się pod bramką przeciwnika, kiedy to w 57' Mateusz Gliwicki zmienia wynik tego spotkania na 1:3.

Mimo takiej przewagi nadal się nie zatrzymujemy i już nie całe dziesięć minut po bramce Mateusza mamy kolejną szansę na zmianę wyniku!

Jakub Smołka wykonuje rzut wolny bramkarz Jejkowic broni ten strzał, jednak Jacek Szlosarek jest czujny i wykorzystuje moment na wykonanie idealnej dobitki która zmienia wynik na 1:4.

Pod koniec spotkania wraz z zmianą pogody pojawił się też lekki chaos, spotkanie zrobiło się bardzo nerwowe i wtedy też nasi rywali zdobywają bramkę na 2:4 w 84', a już 3 minuty po tej zmianie sędzia przyznaje Jedności rzut karny dzięki któremu zmniejszają oni naszą przewagę.. 3:4.

Taki wynik udaje się utrzymać i z meczu wyjazdowego wracamy z 3 punktami oraz bardzo mokrymi strojami!

Wynik: 3:4 Bramki: Porembski, Smołka, Szlosarek J., Gliwicki

Skład: Filusz, Szlosarek M., Szlosarek D., Smołka, Porembski, Orzechowski, Danel, Baron, Kukuła, Hulbój, Gliwicki

Rezerwa: Sopniewski, Szlosarek J., Miczajka, Majorczyk P., Kowalski

Zmiany: Mariusz Szlosarek ▼ 50' ▲  Jacek Szlosarek