22 Aug
22Aug

Drugą kolejkę sezonu 2023/2024 klasy "A" rozegraliśmy na naszym boisku w Ochojcu przeciwko LKS Jedność Jejkowice.

Spotkanie nie zaczęło się dla nas dobrze bo to właśnie goście zdobywają pierwszego gola tego spotkania - 0:1.

Przewaga naszego rywala jest widoczna, jednak bardzo staramy się zmienić wynik tego spotkania na naszą korzyść.

Udaje nam się to podczas rzutu rożnego, gdy Dawid Szlosarek zdobywa głową bramkę wyrównującą - 1:1.

Chwile później drużyna gości wychodzi z bardzo szybką kontrą i udaje im się zmienić wynik na swoją korzyść - 1:2.

Do przerwy wynik się utrzymuje, a po niej nasza drużyna wygląda lepiej niż w pierwszej połowie!

Niestety Arek Sokołowicz dostaje swoją drugą żółtą kartkę za faul co skutkuje  tym że widzimy na naszym obiekcie czerwony kartonik i od tego momentu gramy w dziesięciu.

Nie poddajemy się i z całych sił walczymy tak jakby na boisku była cała jedenastka.

Jednak w naszym polu karnym następuje chwila nieuwagi i gracz gości zdobywa dla nich bramkę na 1:3!

W ostatnich minutach meczu Jakub Smołka zmienia wynik tego spotkania strzelając bramke na 2:3.

Czasu jest zbyt mało by wyrównać wynik, nie jesteśmy w stanie zmienić już losów tej 2 kolejki, więc 3 punkty jadą do Jejkowic.