02 Apr
02Apr

Dzisiaj (02.04.2023) nasi seniorzy rozegrali spotkanie z LKS Borowik Szczejkowice.

Pierwsza połowa bardzo intensywna, dużo sytuacji dla obu drużyn jednak do szatni schodzimy z wynikiem 0:0.

Wszystko zmienia się w drugiej połowie!

Pierwszą bramkę w 55' minucie tego spotkania zdobywa dla nas Jakub Smołka.

Chwile po tym zostaje on sfaulowany w polu karnym, za co sędzia wskazuje 11 metr, który bezbłędnie wykonuje Tomasz Hulbój.

Później gra staję się bardzo napięta, gdyż goście z całych sił chcą zdobyć chociaż jedną bramkę.

I gdy mecz wydaje się być już skończony, w 90' minucie Mariusz Szlosarek zdobywa bramkę na 3:0 i wtedy rozlega się ostatni gwizdek!

Spotkanie bardzo dobre, wiele ciekawych sytuacji, obie drużyny pokazały w nim swoje mocne strony.

Wynik 3:0 - Smołka 55' a. Szlosarek D.,  Hulbój karny 58' faulowany Smołka, Szlosarek M. 90' a. Hulbój

Skład: Filusz, Sebastian, Majorczyk A., Szlosarek D., Szlosarek J., Orzechowski (Majorczyk P. 77'), Baron (Miczajka 70'), Szlosarek M., Smołka (Knesz 87'), Piełka, Hulbój.

Trener: Krzysztof Skupień

Rezerwowi: Miczajka, Tudzież, Majorczyk P., Knesz.