19 Mar
19Mar

Bardzo intensywny pierwszy ligowy mecz dla naszych seniorów!

W 10 minucie bezpośrednio z rzutu rożnego gola dla nas zdobywa Szlosarek Mariusz.

Walka obu drużyn była bardzo ostra, w meczu padło dużo kartek w obie strony i widać było że wszystkim bardzo zależy aby zdobyć tą kolejną bramkę, jednak do przerwy wynik nie zmienił się.

Po gwizdku jednak cała gra bardzo się rozkręciła! Rymer zdobywa swoją pierwszą bramkę! Sprawiając że to spotkanie staje się jeszcze bardziej nerwowe.

Zawodnicy z Niedobczyc zdobywają kolejną bramkę wychodząc tym na prowadzenie zmieniając wynik na 1:2.

W polu karnym faulowany zostaje Tomasz Hulbój, sędzia wyciąga kolejną kartę tego spotkania oraz przyznaje rzut karny - który bardzo dobrze wykonuje Hulbój wyrównując spotkanie na 2:2.

Nikt jednak się nie poddaje, my jak również rywale z Rymera mocno walczymy aż do ostatniego gwizdka!

Jednak to nam ostatecznie udaje się wcisnąć piłkę w siatkę i robi to Karol Knesz!

Wynikiem 3:2 kończymy ten ciężki mecz!

Bramki: Szlosarek M.