28 May
28May

W sobotę (27.05.2023) podczas spotkania wyjazdowego w Niewiadomiu nasi seniorzy rozegrali spotkanie 27 kolejki klasy A! Spotkanie zaczęło się dla nas dobrze bo jako pierwsi zdobywamy gola kiedy to Tomasz Hulbój trafia idealnie w róg bramki!

Na jednej nie kończymy Hulbój ponownie strzela i zmienia wynik na 0:2 bramką zza pola karnego!

Później następuje długa przerwa jeżeli chodzi o strzały celne, bo sytuację są.

Jakub Smołka był zdecydowanie zbyt szybki bo sędzia przy jego bramce odgwizduje spalonego!

Marcin Miczajka również oddaje piękny strzał na bramkę, jednak bramkarzowi Niewiadomia udaje sie go obronić!

Polonia ma parę sytuacji które wytwarzają się przez nieuwagę naszej obrony, ale nie zagrażają one wynikowi.

W drugiej połowie jest już trochę inaczej.

Udaje nam się zdobyć 3 bramkę tego spotkania którą po raz kolejny zdobywa Tomasz Hulbój, jak to na króla strzelców przystało!

Ale później zawodnik gospodarzy oddaje piękny strzał w stronę naszej bramki i mimo próby wybronienia go przez Marcina Czoka, piłka niestety wpada do środa i zmienia wynik spotkania na 1:3!

W tej połowie to Niewiadom ma trochę większe posiadanie piłki i parę naprawdę groźnych sytuacji, jednak nie zmieniają one wyniku.

My również próbujemy, jednak bramkarz naszego rywala zawsze jest czujny i nie chcę abyśmy zdobyli kolejną bramkę.

Chociaż w ostatniej minucie tego meczu lekko spada jego czujność i wtedy to właśnie Arek Majorczyk zdobywa swoją pierwszą bramkę w naszym zespole!

Gwizdek sędziego zatwierdza wynik 1:4!

Bramki: 3x Hulbój (asysty Miczajka, Szlosarek M., Smolka), Majorczyk A. (a. Piełka)

Skład: Czok, Piełka, Baron (Sokołowicz), Sebastian, Szlosarek J., Miczajka (Knesz), Orzechowski, Szlosarek M., Smołka, Majorczyk A., Hulbój (Tudzież).

Rezerwowi: Sokołowicz, Knesz, Tudzież, Kolarczyk, Kowalski

Trener: Skupień Krzysztof