23 Nov
23Nov

Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej naszej klasy "A" zdecydowanie nie poszło po naszej myśli.

Początek pierwszej połowy był w naszym wykonaniu tragiczny, z łatwością oddawaliśmy piłki, mieliśmy duże problemy w obronie - aż dwukrotnie daliśmy naszemu rywalowi szanse na wykonanie rzutu karnego.

Pierwszy stały fragment został obrobiony przez naszego bramkarza.

Jednak już chwilę później w 9' po raz drugi Boguszowice dostają szansę na wykonanie rzutu karnego! Tym razem jest on wykonany bezbłędnie i wynik zmienia się na 0:1.

Na boisku jesteśmy nieobecni i dlatego też goście są w stanie w 14' zdobyć kolejnego gola dającego im jeszcze większą przewagę 0:2.

W 23' sędzia daje nam szanse zmienić losy tego spotkania, przyznając nam rzut karny - Tomasz Hulbój poprawia więc wynik na 1:2.

Końcówka tej połowy jest zdecydowanie lepsza, nie mamy już tylu strat, tworzymy parę dobrych sytuacji w których zabrakło tylko dokładnej finalizacji!

Druga połowa chociaż nadal należy zdecydowanie do Boguszowic, patrząc pod kątem posiadania piłki oraz niebezpiecznych sytuacji jest lepsza niż pierwsza.

W 64' minucie zawodnik Górnika strzela, Kamil Filusz wybija ten strzał, jednak niekryty zawodnik drużyny gości wkopuje tą piłkę prosto w siatkę - 1:3.

Do końca spotkania pozostało już tylko parę minut i to właśnie wtedy w 81' goście po raz kolejny zmieniają wynik tego spotkania - 1:4.

Pomimo że mieliśmy parę groźnych sytuacji nie udaje nam się pokazać idealnego wykończenia, które zmieniłoby wynik na naszą korzyść.

W ten więc sposób z ostatniego spotkania rundy jesiennej wychodzimy jako przegrani.

Wynik: 1:4 Bramki: Tomasz Hulbój

Skład: Filusz, Kukuła, Szlosarek D., Danel, Szlosarek J., Baron, Smołka, Szlosarek M., Gliwicki, Sokołowicz, Hulbój.

Rezerwa: Sopniewski, Tudzież, Orzechowski, Kowalski, Borowski, Miczajka.

Zmiany: Tomasz Hulbój   55 Marcin Miczajka