29 Aug
29Aug

W niedzielę (27.08.2023) swój pierwszy ligowy mecz rozegrał nasz C klasowy zespół.

Pierwsza połowa była wyrównana pomimo że taktyka grania była zupełnie różna, rywale częściej kopali dłuższe piłki natomiast nasza drużyna zdecydowanie preferowała stwarzać podania.

Zmiana wyniku następuje z stałego fragmentu jakim jest rzut karny, kiedy to niestety zawodnik naszej drużyny dotyka piłkę ręką - 0:1.

Drugi gol w tym spotkaniu również należy do gości, którzy wykorzystują nieuwagę w naszej obronie i zmieniają wynik - 0:2.

Jednak my wcale nie odpuszczamy i już niedługo po tym Patryk Tudzież wychodzi sam na sam z bramkarzem i zdobywa gola dla naszej drużyny - 1:2.

Wynik do przerwy nie ulega już zmianie i zawodnicy schodzą na chwilę do szatni.

W drugiej połowie to głównie nasz zespół był w posiadaniu piłki.

Tak jak i w pierwszej połowie mieliśmy sytuację na zmianę wyniku jednakże zabrakło odrobiny precyzji.

Pod koniec spotkania w polu karnym faulowany zostaje nasz zawodnik, sędzia przyznaje nam rzut karny, jednak bramkarz gości daje rade go obronić!

Mecz bardzo obfity w przewinienia, nawet zawodnik Interu opuścił boisko z czerwoną kartką.

Wynik meczu jednak nie zmienił się - przynajmniej nie w trakcie 90 minut.

Po weryfikacji zdobywamy 3 punkty poprzez przyznany nam walkower!

Wynik: walkower 3:0

Skład: Leszczewski, Niewelt, Zaik, Oleś, Madeja, Cychowski, Bernacki J., Pluta, Tudzież P., Bernacki D., Tudzież K.

Rezerwa: Zaik Ł., Kuczera, Baron D., Piecha K., Wenerski, Smyczek, Baron K.