25 Oct
25Oct

Nie tylko weekendy przynoszą piłkarskie emocje - w środę (25.10.23) o 16:00 nasze żaczki powitały na swoim boisku KS Świerklany.

Mecz wyglądał naprawdę dobrze, wiadomo zdarzały się małe błędy, oraz też braki w odwadze w odbiorze przeciwnikowi piłki!

Jednak kiedy już mieliśmy piłkę pod naszymi nogami robiliśmy z nią naprawdę fantastyczne widowisko - dobre podania, kiwki i naprawdę imponujące strzały!

Drużyna gości była odrobinę lepsze, finalnie to oni wygrali to spotkanie jednakże różnica między drużynami nie była aż tak widoczna.

Mecz był tak ciekawy że trenerzy postanowili pozwolić dzieciakom na 5 minutową dogrywkę, w której do pola wszedł nasz bramkarz!

Oczywiście nie brakowała również brzydkich fauli, natomiast łzy nie trwały długo, a u Helenki nie pojawiły się one wcale mimo mocnego uderzenia w głowę!

To też pokazuje że nasi najmłodsi zawodnicy są bardzo dzielni i kiedy znajdują się na boisku nawet najstraszniejszy faul nie może ich powstrzymać od dalszej walki!

Bramki: Brayan x3, Franek x1, Marcel x1

Trener:Przemysław Kubica